Akvaariumid ja tiigivarustus “Aquael”

AQUAEL akvaariumid ja akvaariumitarvikud Firma AQUAEL sortimendis on kandilised, kaares esiklaasiga ning ka nurgaakvaariumid 45-400 l mahuga ning ka 5-50 l ümmargused akvaariumid. Komplektis on akvaarium ja valgustusega kaas. Koos akvaariumitega on võimalik osta kas tumeda või heleda aluskappe. Ostes meie poolt pakutatava akvaariumi,on võimalik valida lisaks ka väga sõbraliku hinnaga erinevate firmade poolt toodetud akvaariumitehnikat (nt. sise- või välifilter, veesoojendi, õhukompressor)

Uus AQUAEL Shrimpset akvaariumite sari on mõeldud krevettide ja kalade väikese arvu pidamiseks, nii et AQUAEL tooted sobivad iga akvaristi vajaduste rahuldamiseks.
Akvaariumi või akvaariumitehnika ostmisel te saate professionaalseid konsultatsioone nende paigaldamisest ja hooldusest.

Akvaariumitehnika ülevaade ja omadused on toodud allpool.
Akvaariumite näidistega saab tutvuda 
AQUAEL kodulehe peal l www.aquael.com.pl

AQUAEL akvaariumivarustus vastab iga akvaristi nõudmistele. Pakutud “FAN”-tüübi sisefiltrid sobivad akvaariumitele mahuga 30-250 l. Fan filtride hooldamine on väga lihtne. Veepuhastamise ajal saab varustada akvaariumi ka õhuga. Nüüd on saadaval ka uued Unifilter UV (UV500,UV750, UV1000) sisefiltrid, millede abil saab põhjalikiul vett puhastada ja steriliseerida tänu korpuse sisseehitatud UV lamblle.

FZN” ja “FZK”-tüübi filtrid on bioloogilised välisfiltrid. Komplektis on vahetatavad täiendid (aktiivsüsi) ja bioloogiline substraat (keraamiline täiend). Filtri on lihtne kasutada. Tähtsaks omaduseks on parem veepuhastamine ja see, et filtri puhastamise ajal ei ole vaja seda veest välja võtta. See välistab akvaariumisse mustuse sattumist filtreerimiselementide vahetamise ajal. Need filtrid sobivad lahtistele akvaariumitele, kuna neid paigaldatakse otse akvaariumi seina väljaspool

AQUAEL firma poolt on toodetud ka termoregulaatoriga veesoojendid 25-300W võimsusega. Veesoojendid aitavad hoida akvaariumiveetemperatuuri valitud tasemel.

Hetkel on saadaval uue tüübi löögikindlad veesoojendid, mis on valmistatud mitte klaasist, nagu tavalised veesoojendid, vaid spetsiaalsest vastupidavast materjalist, mis on väga tähtis juhul, kui akvaariumis elavad suured kalad. Sellised veesoojendid sobivad ka terraaiumitele.

AP 100, AP150 APR 200 ja APR 300 õhupumbad on mõeldud akvaariumivee õhugavarustamiseks või filtriga koostööks. 
UV lambide abil saab steriliseerida vett ning ka akvaariumis elavate haigustekkitavate bakteritest lahti saada. Eriti hästi sobib uute kalade desinfitseerimiseks. Olenevalt lambi võimsusest võib kasutada kas akvaariumis või isegi tiigis.

AQUAELi sortimendis on ka igasuguste dekoratiivelementide lai valik. Te saate kujundada oma akvaariumi, ja samal ajal kalade elukeskkond läheneb looduslikele tingimustele.