Akvaariumi- ja tiigivarustus “Tetra”

Tetra firma poolt toodetud akvaariumivarustus kulub professionaalse varustuse hulka. Toodete kõrge kvaliteet tagab nende pika eluiga. TetraTec tüübi sisefilltrid sobivad akvaariumitele mahuga 50-250 l. Filtrid on valmistatud nii, et filtreeruvate elementide vahetamise ajal musta vee sattumine akvaariumisse on välistatud. Filtride hooldus on väga lihtne, vee-ja õhuvoolusüsteemid on eraldi reguleeritavad. Tuleb lisada, et Tetra toodete vahel on saadaval mitte ainult bioloogilised puhastuselemendid, vaid ka aktiivsöega filtreerivad elemendid, mis aitavad põhjalikult vett puhastada, mis on väga tähtis juhul, kui akvaariumis oli teostatud mingi ravikuur, sest lubab täielikult eemaldada veest ravimite jääke.

Tänapäeval Tetra firma poolt on toodetud ka TetraTec EX tüübi välisfiltrid võimsusega 400-1200 l/tund. Need filtrid on komplekteeritud igasuguste filtritäidistega kvaliteetse bioloogilise veepuhastamise teostamiseks. Filtreid on lihtne kasutada, energiatarbimine on väike ja hind on ka väga sõbralik võrreldes teiste firmade sama klassi filtridega TetraTec HT tüübi veesojendid on laia temperatuuridiapasooniga seadmed. Termoregulaatori abil saab reguleerida veetemperatuuri 0,5C täpsusega. Kullaga kaetud kontaktid tõestavad toode kvaliteedi ning ka tagavad seadme pikema eluiga. Hiljuti on saabunud akvaariumikaubade turule TetraTec APS tüübi õhukompressorid. Need kompressorid pidevalt varustavad akvaariumivett hapnikuga. Tänu kompressorite uuele konstruktsioonile, APS seamed nüüd töötavad vaiksemini ja kauem.

Peale seda, Tetra GmbH poolt on toodetud Tetra AquaArt akvaariumid. Saadaval on akvaariumid mahuga 20, 30, 60, 100 ning 130 l. Kaasaegse disainiga akvaariumid on komplekteeritud vajaliku varustusega ning ka kalatoidu ja vajalikute preparaadide stardikomplktidega. Koos 60,100 ja 130l mahuga akvaariumitega on pakutud kas tume- või heleda värvitooniga akvaariumikapid. On olemas ka uued mudelid LED valustusega. Komplektis on ka eesti- või venekeelne väike raamat ja CD-plaat, kus on info ja nõuanded uue akvvariumi paigutamisest ja seda edaspidisest hooldamisest. Need raamatud ja CD-plaadid on tasuta saadaval igalpool, kus müüakse Tetra GmH poolt toodetud kaup. Lisaks teatame, et kõikide Tetra seadmete garantiiaeg kehtib vähemalt 2 aastat.Varuosade vahetus ja tööpuuduste kõrvaldamine garantiiaja jooksul teostatakse Rakonda OÜ firma poolt tasuta, garantiiaja möödamisel teostame ka tasulist remonti. Kõik varuosad on meil laos olemas. Kuna Eestis on viimati avatud välisfirmade kauplused,kus pakutatakse ka Tetra akvaariumivarustust,peame teatama, et sealt ostetud kaubale meie firma garantiitingimused ei kehti.Vaidlemisküsimuste vältimiseks palume kauba kvaliteediga või garantiitöödega seotud pretensioone esitada otsekoheselt kaupluses, kus seade oli ostetud. Igasuguste küsimuste tekkimise korral Te saate konsultatsiooni helistades meie kodulehel olevatel telefoninumbritel.