Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Gimborn

Tooted Gimbornil on Euroopas hästi teenitud austus ja suur populaarsus. Toodete lahutamatu eelis on toitumise kõrge tase ja uskumatu valik. Maitsete ja vormide erinevus võimaldab teil saada vajalikke kaupu isegi kõige nõudlikumate lemmikloomade jaoks.

Bright pakendi Gimborn traditsiooniliste kombinatsioone kollane, punane ja must, imeline fotod lemmikloomad, ei saa segi ajada midagi. Kaasaegne tehnoloogia ja Euroopas üks kõige kulukamate vitamiinide tootmisliinide olemasolu. Seetõttu võime julgelt öelda, et ettevõte Gimborn toodab mitte ainult maiustusi, vaid ka funktsionaalseid suupisteid loomadele.

Ettevõte Gimborn leiab oma ülesandeks luua lemmikloomade elutingimustele soodsad tingimused ja parandada suhteid nende ja nende kaptenite vahel.

Lõppude lõpuks, loomade tea, kuidas olla tänulik ilming hoolt ja armastust, iga omanik kohev gourmet teab seda, kas see on nõudlik kass või “igavesti tühi”, et Nami koer. Tootegruppide on esindatud kolm marki: Gimpet – tooted kassidele (varsti brändi saab ümber Gimcat), Gimdog – tooted koertele, Biokat on – bentoniit ja kombineeritud pontsakas täiteaineid kassiliiv. Teave selle tootemargi kohta on Biokat pühendatud lehel.