Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Kassitoit “Leonardo”

Leonardo Kitten

Kuivtoit kassipoegadele ning tiinete ja imetavate kassidele. Alates 5. elunädalast kassipojad vajavadsuurema kalorsusega toitu selleks, et soodustada kasvamist ja optimiseerida organismis toimuvaid protsesse. Ebapiisav toitumine sellel eluetapil on väga kahjulik ja võib viia negatiivsetele tulemustele. Sellepärast Leonardo kassipoegadele mõeldud toidu valmistamisel on kasutatud linnulihast valgud, loomsed rasvad ja optimaalse kiudainete sisaldusega süsivesikud. Pooridega toidutükikesed on hoolikalt töödeldud hammaste hooldamiseks. Kassipoegade immuunsüsteem ei ole veel täies ulatuses arenenud. Leonardo Kitten valmistamisel on kasutatud tähtsad koostisosad, mis parandavad ja tugevdavad immuunsust. Need on looduslikud pärmides sisaldavad komponendid. Soovitatud tiinete ja imetavate kasside toitmiseks. Sobib kassipoegadele vanuses kuni 12.elukuud. Alates 7.elukuust võib hakata kassipoega aeglaselt üle viima täiskasvanule kassile mõeldud toidule.

Leonardo Duck&Rice

Pardiliha ja riisiga kuivtoit kassidele Alates 12.elukuust muutuvad kassidel toiduvajadused. Luustik ja organismi süsteemid (s.h. immuunsüsteem) on juba arenenud. Selles eas põhiliseks eesmägiks on saanud toidu optimaalne energiaväärtus vastavalt kassi aktiivsustasemele. See tähendab, et kui kass kulutab palju energiat, peab ka toidu energiaväärtus kõrgem olema. Samal ajal, energia ületarvitaimine võib tekitada negatiivseid tulemusi. Sellepärast selle toidu koostis on tasakaalustatud kassi normaalseks arenemiseks.

Leonardo Adult Sensitive Oceanfish

Ookeani kala ja riisi baasil valmistatud kuivtoit kassidele. Iga kass on unikaalne. Erinevate tõugude omadused (anatoomiline ehitus, päritolu, karvkate tüüp ja tundlikkus on iga kassi toiduvajadustel ja päevaratsioonil otsustavad. Leonardo Adult Sensitive Oceanfish kuivtoit on uus toode tundlikute kasside toitmiseks. Kõrgkvaliteetsed rasvad soodustavad tundlikute kasside toidu omandamist. Lisaks sellele, Oomega 3 ja Oomega 6 rasvhapete sisaldus mõjub positiivselt naha ja karva seisundile, mis on väga tähtis pikakarvaliste kasside jaoks. Toidus sisalduv aktiivne komponent ProImmun vähendab allergia tekkimise ohtu ja väga efektiivselt stimuleerib immuunsüsteemi. See on looduslik toidulisand mis tagab kassile suurepärast kaitsmist. Toorainete valimisel me eelistame komponente, mis praktiliselt ei tekita allergiat (need on kartul, riis, linnuliha ja munad), vältides loomaliha ja nisu kasutamist.

Leonardo Light

Lahja kuivtoit kassidele. Leonardo Light kassitoit on mõeldud ülekaaluliste kassidele. Iga kolmas kass on ülekaaluline: ribisid pole eriti tunda, taljejoont ei ole näha, kõht pole taandunud. Probleemi põhjuseks võib olla ebapiisav liikumine, kassi kastreerimine või tasakaalustamata toitmine. Vähendatud energiaväärtus ja tervislikud toitained aitavad ennetada selle probleemi. Leonardo Light kuivtoit sisaldab L-karnitiini. Aminohapete ühendused aitavad vähendada kehasse ladestatavarasva kogust ja toetavad haigete ja eakate kasside südame tööd.

Leonardo Maxi Croc Grain Free Formula

Kuivtoit suurtele kassidele. Mõned kassitõud, näiteks Norra metsakass või Main Coon on suuremad võrreldes tavaliste kassidega. Keha suurus mõjub toitainete vajadustele ja sellega arvestatakse Leonardo Maxi Croc toidu tootmisel.Suured kassid eelistavad suuremaid toidütükke, mida saab hoolikalt närida, mitte kohe alla neelata. Leonardo Maxi Croc sisaldab ProImmuni, see on looduslik immuunsüsteemi stimulaator, mis on saavutatud pärmist. ProImmun tugevdab immuunsüsteemi ja vähendab haigesumise riski. Intensiivse hapnikuvahetuse tulemuseks saab vabade radikaalide teke. Selleks et kaitsta organismi vaba radikaalide eest, Leonardo Maxi Croc toitu on lisatud viinamarja seemnetest valmistatud «VITIS» jahu. Selles sisalduv protsüanidiin on tänapäeva kõige tõhusam ja efektiivsem komponent rakkude kaitsmiseks. Tauriin, L-karnitiin ja letsitiin tugevdavad seda toimet.

Leonardo Senior

Täistoit eakatele kassidele. Meie kasside keskmine eluiga on viimastel aastatel olulisel määral kasvanud, nüüd see on umbes 15 aastat. Alates 10.eluaastast kasside toiduvajadused hakkavad muutma. Leonardo Senior on valmistatud selle fakti arvestades. Rakkude vabaradikaalide eest kaitsmiseks Leonardo Senior toitu on lisatud pressitud viinamarjaseemnest valmistatud jahu VITIS, mille komponent — protsüanidiin on tänapäeva kõige tõhusam ja efektiivsem looduslik aine vabade radikaalide sidumiseks Fosfori ja naatriumi sisaldus on vähendatud selleks et hoida neerude tervist. Letsitiin ja L-karnitiin soodustavad südame tööd. Rasva, oomega-3 rasvhapete ning monosahhariidide madal sisaldus vähendab kolesterooli ja triglitsiidide taset veres. Jaanileib soodustab peristaltikat, ennetab kõhukinnisust. Linoolhape ja oomega-3 rasvhaped positiivselt mõjuvad naha ja karvkate tervisele. Pärmist saanud väärtuslikud toitained tugevdavad immuunüsteemi ja vähendavad haigestumise riski. Kala, linnuliha ja munad on kõrgkvaliteetse valgu suurepärased allikad.