Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Liivad Kassile

Tänapäeval Rakonda OÜ toob Eesti turule vähemalt 16 erinevaid kassiliiva koostiseid. Kõik meie poolt pakutav kaup on väga kvaliteetne ja hinnad on tõesti sõbralikud. Juba 6 aastat esitame Eestis India firma Ashapura Exports poolt toodetud kassiliiva. Toome Eestisse 6 erinevat sorti 5 ja 10 kg pakides. Kõigepealt need on PURA kaubamärgi all müüdavad kassiliivad.Kõik need kassiliivad on paakuvad,siduvad ebameeldivat lõhna moodustavad klompe, mis püsivad kaua ja neid on lihtne eemaldada tualetist. Kolm selle sarja liivadest on lõhnastatud spetsiaalsete lisanditega, mis vedelikuga kokkusaamisel tekitavad lavendli või jasmiini lõhna.

Saadaval on ka Gimborn firma poolt pakutud Biokat’s kassiliivad, mis on toodetud Itaalias, need on Biokat’s Natural, Biokat’s Fresh, Biokat’s Orange. Need on paakuvad kassiliivad 5 ja 10 kg pakides. Kaks neist on lõhnastatud värske rohu ja apelsiini aroomiga, need lõhnad vabanevad koheselt kokkupuutel vedelikuga. Biokat’sFresh on valmistatud valgesavi baasil, ei sisalda keemilisi lisandieid, tänu graanulite suurustele väga hästi sobib pikakarvalistele kassidele. Väga kokkuhoidlik kasutamisel.

Firma Vitakraft (Saksamaa) toodab paakuva Compact Ultra kassiliiva, see on saadaval 4kg pakides.Peeneteraline kassiliiv sobib peamiselt lühikarvalistele kassidele. See kassiliiv on väga säästlik,sest vedelikuga kokkupuutel tekkinud klombid on väga väikesed nii et kassiliiva saab kasutada kauema aja jooksul. Vimasel ajal on populaarsemaks saanud silikogeelist valmistatud kassiliivad. Tänapäeval me pakume selle sorti kassiliiva Austriast. See on PowerCat kaubamärgi all müüdav kassiliiv 5 l pakides ja 4liitriline Catclin. Nende põhiliseks omaduseks on võimalus kaua aja (vähemalt 20.päeva) jooksul täielikult siduda ebameeldivat lõhna , seda võib vahetada väga harva. Spetsiaalsed lisandid ennetavad liiva pikaajalise kasutamisega seotud mikroorgamismide vohamist.

Nüüd meie maailmas toodetatakse rohkem ökoloogilise kassiliiva, mis on valmistatud paakuva saepuru või põllumajanduslike jääkide põhjal. Selliste kassiliivade kõige tähtsam omadus on see,et võrreldessavist või liivast valmistatud kassiliivadega, neid saabpeale kasutamist kanalisatsiooni alla lasta.Kokkupuutes rohke veega sellised kassiliivad kergesti lagunevad ja neid on kerge eemaldada. Nüüd meie firma pakub maisi baasil valmistatud Green Cat ja Corn Cat kaubamärgidega kassilliiva 12l pakides.Need kassiliivad on väga kerged, nendest saavad head klombid, mida saab utiliseerida ilma probleeemideta.