Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Furminator

Kõigil kohekoerte koerte omanikel on suur hooajalise süvenemise perioodil teada maja ümber lendav villa probleem mitte ainult sügisel ja kevadel. Nagu inimene, koera juuksed kaovad ja neid uuendatakse aastaringselt.

Üks pääste on kammid ja puhotrulki, kuid need kammivad ainult surnud juuksed ja aluskarv jääb paigale ja jätkub “maha” maja ümber.

Koerte Furminator – uus leiutis, mis aitab aluskatet kanda. Tundub, et see on kamm, kuid sellel on terasest tera ja hammastega käepide. Saladus peitub tera unikaalses disainis, millel on arvukad pesad, mis eemaldavad surnud alusvormid kergesti juuste kahjustamata.

Tööriist sobib ideaalselt pikkade ja lühikeste juustega koerteks aluskarvaga: šnautserid, labradorid, kuldretrievid ja muud tõud. Siiski ei tohiks seda kasutada koertel, kellel ei ole aluskihti: shih-tzu, bullet, austraalia siiditerjer või puudel.

Need tööriistad erinevad tera laiusest. Seal on kolm suurust: 4,5 cm, 6,7 cm ja 10 cm. Väikseimat kasutatakse reeglina ainult kasside ja küülikute jaoks. Keskmine väikestele koertele ja suurim koertele. Kui majas on mitu erineva suurusega loomist, võite osta ühe suure või keskmise tööriista.

Kuigi selle töö põhieesmärk on koerte omanike päästmine mööbli ja villa probleemidest majas, on see väga kasulik ja muude parameetritega. Seega, lisaks nekrootilise alusvöö kammimisele on laevastikul mitmeid täiendavaid eeliseid.

See tungib sügavale villa, võttes välja äärmiselt surnud aluskihi. Samal ajal pole juuksed vigastatud, vaid õrnalt kammitud. Selle tagajärjel näeb loom karvkatte palju paremini.

Kruuseri põimimisel puhastatakse looma nahk õrnalt massaažiga, paraneb vereringe, koerte näärmete sekreteeritud saladus jaotub ühtlaselt katte pinnale. See parandab oluliselt karvkatte seisundit.

Samuti aitab laminaatorilt pidev kammimine ära hoida pikakarvaliste koerte pealiskaudsetest või halvasti põimitud alusvormidest tekkivaid katteid.

FURflex ™ kombineeritud löögi vastu. Tõhus tööriist libisemise vähendamiseks. Tera kõvera kuju tõttu on tööriist sobilik koertele ja kassidele igasuguse villa pikkusega. Tööriista tera käepidemed õrnalt hajutavad ja tõmbavad aluspinnasele, kes on nõrgalt kinnitatud, eemaldades välimised juuksed ja kriimustades nahka. Tööriistaga korrapärane põrutamine vähendab langenud juuste arvu kuni 90%. Komplekt sisaldab koonekapi ja käepidet. Käepide ühendub kõigi FURflex ™ pihustitega.

Furminator on spetsiaalse teraga valmistatud tugevast terasest kamber tänu spetsiaalsele disainile, mille kasutamise käigus eemaldatakse kõik surnud aluskatted, kuid karvad pole kahjustatud.

Ärge vigastage loomuliku karvkatte eluviisi, eemaldage surnud õrnalt
Vähendab lemmikloomade juukselõikus kuni 90%
Kodu hooldamine kodus
Parandab välimust

Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next