Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Hügieen 8 in 1

Tuntud Ameerika firma 8in1 esitab oma tooteid Euroopa turul. Kahjuks, rangete EL reeglite pärast selle firma tooted on saadaval Euroopa Liidus ainult adapteeritud variandis vastavalt euronõudmistele. Praegu selline adapteeritud kaubavalik on pakutud firma Tetra GmbH (Saksamaa) poolt. Hetkel on saadaval järgmised tooted: multivitamiinid kutsikatele, täiskasvanud ja eakatele koertele;õllepärmi baasil valmistatud vitamiinid; šampoonid koertele (9 varianti); spreid koertele (4 varianti); spetsiaalsed niisked padjakesed silmade ja kõrvade puhastamiseks. On olemas ka nahast valmistatud erinevad kondid koertele ning ka kondid hammaste hooldamiseks. Kõik need tooted on väga kvaliteetsed ja on mõeldudmitte ainult kennelitele, vaid sobivad kõikidele koerasõpradele. Allpool pakume lisainfot 8in1 toodete kohta.Rohkem infot on saadaval veebilehel www.8in1.eu

Protein Shampoo

Proteiini šampoon tänu oma unikaalse koostisosade kombinatsioonile taastab karvastiku. Keratiinide valgud ja jojoba õli tugevdavad karva seest, aloe vera tasakaalustab karva loodusliku niiskust, aitab hoida seda tervena. Karvad saavad tugevaks ja läikivaks. Meeldiva metslillede aroomiga.

Herbal Shampoo

Taimne šampoon suurepäraselt sobib väsinud ja kuivale karvale. Keratiinide valgud tasakaalustavad karvastiku niiskust, jojoba õli ja aloe vera tagavad sileda ja läikiva karva ning kaitsevad nahka.
Lõhnastatud herbalise aroomiga. Ei ole soovitatav puudlitele ja pehme karvaga koertele. Sobib karmikarvalistele koertele.

SensitiveShampoo

Tundliku karva pesemise jaoks. Šampooni koostises on välistatud kõik võimalikud tundlikust tekitavad koostisosad: värvained,aroomained, limaskesta ärritavad ained. Aloe vera ekstrakt kaitseb sügelemise eest, rahustab naha ärittust. Positiivselt mõjutab alleergilistele ja keskkonna tingimuste, lõhnade ja värvanete suhtes tundlikule loomale. Šampooni õrn koostis aitab taastada karvkatet ja säilitadaniiskust. Soovitatav tõugudele, kellel tihti tekivad alleergilised reaktsioonid. Täiesti ohutu, sobib tihedaks kasutamiseks, väga rahasäästev.

Moisturising & Conditioning Rinse

Konditsioneerpulstunudjasassiaetudkarvahooldamiseks.Unikaalneniisutavkoostisaloeveraekstraktigasuurepäraselt sobibsassiaetudjamurduvakarvkatehooldamiseks. Konditsioneer soodustab karva regenereerimist ja niisutamist. Meeldiva aroomiga. Eriti hea kasutada pärast šhampooniga pesemist. Konditsioneer on antistaatilise toimega.

Soovitatav kanda puhta ja niiske karva peale. Pärast konditsioneeri kasutamist karvkate saab siledaks, kohevaks ja kergesti kammitavaks. Soovitatud pikakarvalistele koertele. Asendamatu koeranäitustele valmistamisel.

Puppy shampoo

Šampoon kutsikatele. Pehme ja õrn šhampoon kutsikatele. Valmistatud koostisosadest,mis ei ärrita limaskesta ja silmi. Neutraalse aluselise keskkonna retseptis on unikaalselt kombineeritud aloe vera ekstraktid, keratiini valgud ja jojoba õli. Šampoon hooldab ja kaitseb kutsika õrna nahka ja karvkatet. Sellised looduslikud ained nagu glütseriin ja keratiin aitavad hoida loodusliku niiskust,tugevdada karva struktuuri ,lisada kohevust ja tagada kutsika tervet väljanägemist. Meeldiva lastepuudri lõhnaga. Šampooni regulaarsel kasutamisel teie lemmikloom harjub meeldiva pesemisega.Lisaks sellele šampoon soodustab valutu karva vahetumist ja kaitseb karva pulstumise eest.

Tee Tree Oil Shampoo

Austraalia teepuuõliga ja aloe vera ekstraktiga looduslik šampoon. Rahustava toimega šampoon sobib ärritatud, eriti puukide ja kirpude poolt kahjustatud nahale. Šampooni koostisosade hulgas on 3 rasvhappeid, mis varustavad nahka ja karva vajalike lipiididega.Regulaarsel kasutamisel šampoon muudab karva tugevaks ja taastab tervisliku väljanägemist.Peale pesemist karvkate muutub suurepäraselt läikivaks ja siledaks. Šampoon katab karva rasvase kaitsekihiga. Teepuuõliga kergelt aromatiseeritud. Täiesti ohutu, sobib tihedaks kasutamiseks. Sobib igale koerale.

Black Pearl Shampoo

Unikaalne aloe veraga retsept oli loodud tumeda karvkatega koertele. Rikastatud E vitamiiniga, mis toetab naha kaitset sise-ja välismõjutamise eest (näiteks UV-kiirgus) ja tugevdab karva. Õrn sügavpuhastav šampoon garanteerib tumedale karvale parimat hooldust, tagab värvi intensiivsust. Asendamatu hooldus koertenäitusteks valmistamiseks. Merearoomiga.

White Pearl shampoo

Aloe veraga ja E-vitamiiniga unikaalne retsept on loodud heleda karvkatega koertele. Konditsioneerib karva, lisab tervislikut läiget, kohevust,muudab karva siledaks. Soodustab pulstunud karva kammitamist. Asendamatu hooldus koeranäitusteks valmistamiseks. Kevadllilledearoomiga.

Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next