Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Koeratoit “Belcando”

Saksa firma BEWITAL GmbH toodab premium-klassi BEWI DOG koeratoidu ja super-premium klassi BELCANDO koeratoidu.Need on kõrgkvaliteetsed toidud sõbraliku hinnaga. Info toidude saadavuse ja ostmise kohta saab telefonil 6006160. Pakume kennelitele eritingimusi.

Belcando Puppy

Kutsikatele, tiinete ja imetavate koertele mõeldud toit. Tänu piimaproduktide sisaldusele toit on väga tervislik, aitab kutsikat emapiimalt valutult võõrutada ja viia üle tahkele toidule. ProImmun tugevdab immuunsüsteemi, linoolhape, pärm ja letsitiin positiivselt mõjuvad naha ja karva tervisele. Tasakaalustatud vitamiinide, mineraalide ning mikroelemendide segu soosib arengut.

Belcando Junior Lamb&Rice

Täistoit koertele vanusega alates 4. elukuust . Piim, linnuliha, munad ja kala toidu koostises teevad seda mitte ainult maitsvaks, vaid ka väga tervislikuks toiduks, mis on kasvava koerale eriti tähtis. Toidu retsept on mõeldud spetsiaalselt noorte koerte jaoks.Tänu liha kõrgele sisaldusele (80% loomsed proteiinid, s.h. 35% lambaliha, 25% linnuliha, 10% kala), Belcando Junior Lamb&Rice on kergesti omandatav. Kõrgkvaliteetse valku allikad – munad ja piimatooted. Belcando Junior Lamb&Rice on suurepärase maitsega toit tänu linnuliha ja kala sisaldusele. ProImmun stimuleerib immuunsüsteemi ja tugevdab haigustele vastupidavust. Letsitiin, pärm ja linoolhape tagavad naha tervist ja karva läikivust.

Belcando Junior Maxi

Täistoit suuremat tõugu koertele vanuses alates 4. elukuust. Piim, linnuliha, munad ja kala teevad toidu mitte ainult maitsvaks, vaid ka väga tervislikuks kasvava koera jaoks. Toidu retsept on mõeldud spetsiaalselt suuremat tõugu noortele koertele jaoks. Belcando Junior Maxi on kergesti omandatav toit tänu liha kõrge sisaldusele (loomsed proteiinid 75%, s.h. 60% linnuliha, 15% kala). Munad ja piimatooted on kõrgkvaliteetse valku allikad. Belcando Junior Maxi on suurepärase maitsega toit tänu juustu, linnuliha ja kala sisaldusele. ProImmun stimuleerib immuunsüsteemi ja tugevdab haigustele vastupidavust. Letsitiin, pärm ja linoolhape tagavad naha tervist ja karva läikivust.

Belcando Adult Aktive

Täistoit aktiivsetele koertele. Optimaalse energia ja proteiini sisaldusega toit mis on mõeldud spetsiaalselt aktiivsete koerte jaoks. Kergesti omandatavad rasvad ja amiinohaped aitavad koerale vormi pidada ja suurepärase füüsilise seisundi hoida. Tänu kõrgele lihasisaldusele (75% loomsed proteiinid, s.h. 60% linnuliha, 15% kala). Oomega-3 rasvapete kõrge sisaldusega linaseemned ning ka pärm, letsitiin ja linoolhape hoiavad naha tervena, teevad karvkate läikivaks, lisavad kohevust. Viinamarja seemnetest valmistatud VITIS on mõeldud rakude kaitsmiseks. Yucca ekstrakt aitab koera väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendada.

Belcando AdultPower

Täistoit väga aktiivsete tõukoerte jaoks. Kõrge energiasisaldusega toit tänu rasvade ja kõrgkvaliteetse proteiinile tagab koertele suurepärase füüsilise seisundi. Toit on kergesti omandatav tänu lihasisaldusele (85% loomsed proteiinid, s.h. 70% linnuliha, 15% kala). Oomega-3 rasvhapete sisaldusega linaseemned, ning ka pärm, letsitiin ja linoolhape tagavad naha tervist ja teevad karvkate läikivaks ning ka lisavad kohevust. Viinamarja seemnetest valmistatud VITIS on väga tähtis toidu koostisosa, mis on mõeldud rakkude kaitsmiseks. Toit on rikastatud vitamiinidega ja mineraalainetega, mis aitab stressi vähendada.

Belcando Lamb&Rice

Täistoit eakatele koertele. Sobib ka ülekaalulistele koertele ning seedetrakti haigustega ja allergilistele koertele. Väga kergesti omandatav toit tänu 40%riisi- ja kaerasisaldusele. Kõrgkvalitetne lambaliha ja linnuliha on suurepärased proteiinallikad. Toit ei sisalda nisut,mis võib allergiat tekitada. Oomega-3rasvhapete kõrge sisaldusega linaseemned, pärm,letsitiin ja linoolhape teevad karvkate läikivaks,lisavad kohevust. Yucca ekstrakt aitab koera väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendada.

Belcando Senior Sensitive

Täistoit eakatele ja ülekaalulistele koertele. Belcando Senior Sensitive on linnulihaga,kalaga ning ka Saksa talukartulitega. See toit on väga kergesti omandatav tänu riisi,kartuli ja kaera sisaldusele.Proteiini,naatriumi ja fosfori madal tase soodustab ainetevahetust ja siseelundite tööd(maks, neerud).Kolesterooli vähendatud sisaldus piirab triglütseriidi ja kolesterooli sisaldust veres. Eriti tähtis eakatele koertele:viinamarja seemnetest valmistatud VITIS on mõeldud rakude kaitsmiseks. Oomega-3 rasvhapete kõrge sisaldusega linaseemned, pärm,letsitiin ja linoolhape hoiavad naha tervist, teevad karvkate läikivaks,lisavad kohevust. Yucca ekstrakt aitab koera väljaheidete ebameeldivat lõhna vähendada.

Belcando Adult Dinner

Kergesti omandatav täistoit keskmise aktiivsusetasemega tundlikule koerale.Ei sisalda nisu ega loomaliha, on valmistatud kala ja linnuliha baasil. Lisatud riis ja kartul. Letsitiin, pärm ja linoolhape on koostisosad,mis hoiavad naha ja karva tervist, viinamarja seemnetest valmistatud VITIS kompleks on mõeldud rakkude kaitsmiseks.

Belcando Adult Multi-Croc

Nuudlitega ja kroketidega täistoit koertele. Segatud sooja veega,moodustab maitsvat kastet. Kergesti omandatav. Tagab karva- ja nahahooldust.

Belcando Adult Light

Täistoit madala aktiivsustasemega ja ülekaalulistele koertele.Belcando Adult Light on valmistatud kala ja linnuliha baasil, lisatud ka saksa taludest kartul. Väga hästi omandatav toit tänu riisi, kartuli ja kala sisaldusele. Proteiini, natriumi ja fosfori madal tase soodustab ainevahetust ja stimuleerib siseorganite (neerud, maks) tööd. Kolesterooli madal sisaldus tasakaalustab triglütseriini ja kolesterooli taset veres.Viinamarja seemnetest valmistatud VITIS komponent on mõeldud rakude kaitsmiseks. Oomega-3 rasvahapete kõrge sisaldusega linaseemned, pärm,letsitiin ja linoolhape säilitavad naha ja karva tervist, lisavad kohevust. Yucca ekstrakt aitab koera väljaheidete ebameeldivat lõhna vähendada.

BelcandoFinestCroc

Täistoit väikeste ja keskmiste koerte jaoks. Õrna pardilihaga ja linnumaksaga toit.Segades sooja veega, saab kastet, mis tugevdab toidu maitset. ProImmun toetab tundlikute koerte immuunsüsteemi. Eriti hea korterites elavatele koertele. Yucca ekstrakt parandab sedimisprotsessi ja vähendab ebameeldiva lõhna teket. Viinamarja seemnetest valmistatud VITIS on mõeldud rakkude kaitsmiseks. Tänu letsitiinile, õllepärmile ja linoolhapele on tagatud koera naha ja karva hea tervis ja välimus

BelcandoFinestLight

Väikeste ja keskmise suurusega koertele.Eriti hea ülekaalulistele ja eakatele koertele.Rasvasisaldus on 20% vähem Belcando FinestCroc võrreldes. Õrna pardilihaga ja linnumaksaga toit. Segades sooja veega,saab kastet, mis tugevdab toidu maitset. ProImmun toetab tundlikute koerte immuunsüsteemi. Eriti hea korterites elavate koerte jaoks. Yucca ekstrakt parandab seedimisprotsessi ja vähendab ebameeldiva lõhna teket. Viinamarja seemnetest valmistatud VITIS on mõeldud rakkude kaitsmiseks. Tänu letsitiinile, õllepärmile ja linoolhapele on tagatud koera naha ja karva hea tervis ja välimus

Belcando Premium konservid on toodetud Saksamaal, Bewital firma poolt.Need on kõrgkvaliteetsed konservid Teie koerale.On saadaval 400 g ja 800 g purgid. Pakume 10 erinevat sorti: Belcando Loomaliha ja köögiviljad Koostis: veiseliha, köögivili, vitamiinid ja mineraalained Belcando Loomaliha Koostis: veiseliha 98,8%, vitamiinid ja mineraalained 1,2% Belcando Lambaliha ja tomatid.

Koostis: lambaliha 60%, lambaliha saadused 28%, riis 4%,vitamiinid ja mineraalained, tomatid 4% Belcando Kalkuniliha ja riis Koostis: linnuliha 93,8%, riis 5%, vitamiinid ja mineraalained 1,2% Belcando Loomaliha, katul ja hernes. Koostis: loomaliha 63%, lihapuljong 28%, kartul 4%, hernes 4% Belcando Pardiliha, riis ja zukkini Koostis: pardiliha 63%, pardilihast puljong 28%, riis 4%, zukkini 4% Belcando Liha ja makaronid Koostis : Liha ja selle saadused 93,8% (s.h.kalkunilha 79), makaronid 5%,vitamiinid ja mineraalained Belcando Kana- ja pardiliha. Koostis: linnuliha ja selle saadused (kanaliha 42%, pardiliha 26%, linnulihast puljong), tang 4%, porgand 4%, mineraalained. Belcando Loomaliha ja maks Koostis: liha ja lihasaadused (s.h. maks min. 5%), mineraalained. Belcando Junior linnuliha ja muna

Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next