Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Koeratoit “BewiDog”

BewiDog Puppy Gravy

Täistoit kutsikatele. Segades kuivtoidu sooja veega saab sellele kaste, mis katab toidutükke. Soodustab ülemineku emapiimalt tahketoidule.

BewiDog Junior

Täistoit noortele koertele.Kergesti omandatavad koostisosad aitavad koerale õigesti areneda. BewiDog Junior stimuleerib koera immuunsüsteemi, Vital Complex-i komponendid kaitsevad koera karvkatet ja nahka ning ka tugevdavad tervist.

BewiDog Basic Croc
BewiDog Basic Menu

Normaalse aktiivsustasemega koertele mõeldud täistoit. Selle toidu koostises on kõik vajalikud toitained. Unikaalne BewiDog VitalComplex koosneb pärmist, letsitiinist, rasvhapetest ja vitamiinidest.See on tervislik toidulisand, mis aitab tervist ja aktiivsust säilitada kogu elu jooksul. Kõrgkvaliteetsed lihaproduktid ja köögiviljast kiudained on kergesti omandatavad ja reguleerivad seedimisprotsessi tasakaalu.

BewiDog Sport Croc
BewiDog Sport Menu

Täistoit täiskasvanud aktivsete, sportivate, töö- ja jahikoertele. Aitab hoida head füüsilist vormi, mis on väga tähtis selle klassi koertele. Vitamiinidega rikastatud unikaalne BewiDog VitalComlex on eriti hea füüsilist koormust talutavate koerte jaoks. Optimaalne linnulihast ja kalast saadud proteiini kvaliteet toetab muskulatuuri arenemist.

BewiDog High Energy Croc

Täistoit, mis on mõeldud väga aktiivsete koertele. Sellised koerad nõuavad rohkem energiat, mida tagabki BewiDog High Energy Croc koeratoit. Kõrgkvaliteetsed loomsed proteiinid (linnuliha, kala) arendavad ja tugevdavad lihaseid. Letsitiin, pärm ja rasvhaped, mis on Vital Complex-i koostisosad tugevdavad tervist ja aitavad koerale heas vormis olla.

BewiDog Balance Croc
BewiDog Balance Menu

Kergesti omandatav toit vähendatud proteiinisisaldusega on mõeldud eakatele ja ülekaalulistele koertele. Reguleerib seedimisprotsesse. Sisaldab Vital Complex-i mis koosneb B-grupi vitamiinidest, letsitiinist ja pärmist. Kaitseb nahka ja karvkatet.

BewiDog Lamm&Reis

Täistoit allergilistele koertele. Valmistatud lambaliha baasil. Taimsed kiudained soodustavad seedimist. Sisaldab Vital Complex-i, mis koosneb B-grupi vitamiinidest, letsitiinist ja pärmist. Kaitseb nahka ja karvkatet. Toit sisaldab oomega-3 rasvhapet, mis vähendab allergia tekke riski.

Pakutatakse ka kolm erinevat BewiDog konserve kuni 85% lihasisaldusega. Purgid x1200 g Bewi Dog Moist Food (Linnuliha) Bewi Dog Moist Food (Uluk) Bewi Dog Moist Food (Veiseliha) On olemas ka 800g purgid, 5 erinevat sorti: “kalkuniliha ja pardiliha”, “kanaliha ja küülik”, “süda ja magu”, “lambaliha ja riis”, “linnuliha ja nuudlid”.

Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next