Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next

Numaxes

Firma NUM’AXES Nature & Technologies loodi 1987. Aastal Gouache’i (Gouache) poolt. Täna on see perefirma, mis hõlmab kolme ettevõtet. Alates 1992. aastast on ettevõte elektrooniliste kaelarihmade arendamiseks aktiivselt kasutanud automaatika ja andmetöötlussüsteeme.
Tänaseks on Num’axes ainus Euroopas täieliku elektroonikaseadmete komplekt loomadele.

Nature & Technologies on Num’Axesi peamine moto. Tõepoolest, ettevõte toodab kaasaegsete tehnoloogiate baasil põhinevaid elektroonilisi koolitussüsteeme. Tõendid selle kohta on kõik Euroopa turgudel kättesaadavad uued süsteemid, mida iseloomustab suur usaldusväärsus.

Tuleb rõhutada, et selle tootemargi tooteid toodetakse täielikult Prantsusmaal, mis tagab tootmise kõrge kvaliteedi. Num’Axes on kvaliteetne taskukohase hinnaga. Need tooted on populaarsed eriti fännide seas, kes ei toeta professionaalset koolitust. Hinnad võimaldavad teil osta kaelariie keskmise sissetulekuga klientidele.

Nagu enamiku tootjate puhul, puutub Num’Axes ka kaelarätikutega, elektrooniliste koolituskaartidega kaugjuhtimisseadmetega ja aias nähtamatu maandamise süsteemiga. Lisaks tegeleb ettevõte raadio teel juhitavate äärikute ja heli lokaliseerijate tootmisega.

Menu""
1
NimiNimi
E-mailE-mail
TelefonTelefon
KommentaaridKommentaariddetails
0 /
Previous
Next