Söödad “Vitakraft”

“Vitakraft” on juhtiv Saksamaa firma, mis toodab toidud dekoratiivlindude ja näriliste jaoks. Firma sortimendis on rohkem kui 100 toodangute nimetusi. Põhisöödad lindudele ja närilistele on tootud arvestades loomade toitlusvajadusi, vanuse ja pidamise tingimusi. Söödad sisaldavad nii mett, mis parendab maitset, kui ka joodi ja vitamiine, mis tugevdavad tervist ja pikendavad lemmikloomade elu. Närilistetoidude koostises on aedviljad, pähklid ja troopilised puuviljad. Kõik toidud on pakitud “AROMA” pakendis, mis tagab nende parema säilitumist.

Lisaks on müügil spetsiaalse tehnoloogia abil toodetud maiustused (nn KRÄCKER). Nende koostisel on erinevad troopilised puuviljad, mesi ja teised lisandid, mis toob vaheldust loomade toitmisele. Need Kräckerid riputatakse puuris, mis on loodustingimustega sarnane. Kräckeri põhi on tehtud kasest, mis aitab loomadele ja lindudele hambaid ja nokaid teritada, nii et teil ei ole vaja korjada kuskilt kaseoksaid.

Kasutades naturaalseid hirseoksakeseid “Kolbenhirse” võib ka tuua vaheldust lindude toitmisele. “Kolbenhirse” riputatakse puuris. See on naturaalne, tervislik ja mõnus lisand linnu ratsioonile.

“Vitakraft” sordimendis on ka mineraalsete toidulisandite lai valik. Mineraalainede tarbimine on kohustuslik tingimus loomade ja lindude õigeks arenguks ja täiväärtuslikuks toitmiseks.

Shokolaadi-, puuvilja-, porgandi- ja yogurtimaiustused “Happy Drops” ja rõngad “Rollis Party” toovad tõelist naudingut teie lemmikloomadele.

“Sandy Covers” on papist tehtud pulgad. Need pulgad on kaetud liivaga ja aitavad lindudele noka ja küünte teritama. Saadaval on ka preparaadid-insektitsiidid puuridele, lindudele ja närilistele.